Lietuvos byla – mano byla. Vytautas Antanas Dambrava diplomatinėje tarnyboje.

SKU: 9789986343172
Autorius: 
Vidmantas Valiušaitis
Barkodas: 
9789986343172
7,00€
Leidimo metai: 
2016
Puslapių skaičius: 
215
Viršelis: 
Minkštas

 

Bolivijos rašytojams ir spaudai Vytautas Dambrava yra išskirtinės ir svarbios asmenybės atspindys. Pagal kilmę lietuvis, Jungtinių Valstijų pilietis, jis yra ištikimas gėrio tarnyboje. Tikras dvasios ir intelekto aristokratas. Ką jis mąsto, ką kalba ir ką rašo – viskas turi švarų įspaudą, liudijantį apie gėrį.
ALFREDO ALEXANDER JORDÁN ,
Bolivijos dienraščio „Hoy“ vyr. redaktorius

Kilęs iš Vidurio Europos, ponas Dambrava yra labai išsilavinęs ir turi puikią politinę įžvalgą. Jo intelektualinis pajėgumas, kaip ir jo politinė nuovoka, pranoksta bendradarbių lygmenį Generaliniame konsulate. <...> Jo erudicija ir įžvalgumas – europiniai; visada mandagus, ypač su moterimis, kupinas Senojo Pasaulio elegancijos, kuri jam taip tinka. <...> Iškalba ponas Dambrava yra nepralenkiamas. Bet jis niekad netuščiažodžiauja. Reikalui esant, jis gali kalbėti apie dalyko esmę – be užuolankų ir tiesiai.
GEORGE A. RYLANCE, 
JAV viešųjų reikalų pareigūnas, ministras

Jis žino tūkstančius būdų, kaip įsigyti draugų ir natūraliai vykdyti užsibrėžtą misiją. Degtinė, pianinas, daina – viskas jam gali tarnauti ardant kliūtis ir užmezgant santykius tarp „aš“ ir „tu“. Natūraliai draugiškas ir tikrai dosnus. Kaip graikas Zorba – jis gali improvizuoti bet kada ir kaip panorės. <...> Jis turi retą savybę visuomet būti ištikimas savo draugams, draugams kitataučiams, drauge visuomet išlikdamas lojalus valstybei, kuriai jis atstovauja.
Prof. dr. AUGUSTIN FERNANDEZ DEL VALLE,
Monterėjaus universiteto filosofijos profesorius

Jo savybės yra unikalios – turi ne tik proto, bet ir širdies. Dirba sparčiai, energingai, darbui atsidavęs be išlygų. <...> Būtų pajėgus imtis didelės atsakomybės reikalaujančių darbų, ir tai atliktų išbaigtai, su vaizduote. 
JOHN DAVIS LODGE, 
JAV ambasadorius

Jo sugebėjimas rasti išeitį, stiprinti ryšius, mokėjimas palenkti į savo pusę yra fenomenalus. Jis pasiekė aukščiausio lygio profesinę kompetenciją visose srityse. Be to, jis yra svarbus krašto visuomenės narys, kuriuo mes pasikliaujame ir vertiname labiau nei bet kokia vertinimo ataskaita galėtų tai apibūdinti. Bendras įvertinimas: Veikla buvo aukščiausio lygio ir yra beveik neprilygstama.
EARL H. LUBENSKY, 
JAV misijos El Salvadore vadovas 
---
Knygos autorius – Vidmantas Valiusaitis – žurnalistas, publicistas, redaktorius, politikos ir kultūros apžvalgininkas, MRU Adolfo Damušio demokratijos studijų centro vadovas.

Comments

Post new comment

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.