Laimės ekonomika

SKU: 9789986343837
Laimes-ekonomika.png
Autorius: 
Gediminas Navaitis
Barkodas: 
9789986343837
22,00€
Leidimo metai: 
2022
Puslapių skaičius: 
281
Viršelis: 
Minkštas

Knyga „Laimės ekonomika” yra labai aktuali ir naudinga Lietuvai, kurioje vis labiau yra jaučiamos nepakankamai harmoningos visuomenės ir ekonomikos raidos neigiamos pasekmės. Ji turi kaip pažintinę, taip ir labai aukštą praktinę vertę, nes joje suformuluoti teiginiai bei apibendrinimai gali būti tiesiogiai panaudoti įgyvendinant Lietuvos socialinę politiką, gerovės valstybės principus. Svarbu pažymėti tai kol kas analogų Lietuvoje neturinti knyga.

Prof. dr. Boguslavas Gruževskis

Laimės ekonomika yra svarbiausia ekonomikos mokslo srovė, kuri paaiškina, kas žmonėms yra svarbiausia ir kodėl. Tai sisteminis būdas plačiau vertinti visuomenių progresą ar regresą. Knyga „Laimės ekonomika“ padės geriau suprasti XXI a. visuomenę.

Prof. dr. Raimondas Kuodis

Apie autorių.

Psichologas Gediminas Navaitis – žymus psichologijos specialistas, 37 mokslo ir mokslo populiarinimo knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius.
Knyga „Laimės ekonomika“ – tai atsakymas į klausimus: „Kodėl rinkos ekonomika auga ir nuolat patiria krizes?“, „Ar galime įveikti ekologines problemas ir socialinę  nelygybę?“, „Kodėl vidurinės klasės padėtis nebegerėja? Ko turėtume mokyti vaikus?“.
Knyga moko mąstyti, skatina abejoti pripažintomis tiesomis, siūlo naujai pažvelgti į įprastus dalykus, atsisakyti atgyvenų, atsako į klausimą, kaip jau šiandien galima bent pabandyti gyventi turtingiau ir laimingiau.

Comments

Post new comment

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.